ضوابط استفاده و حریم کاربران

گروه هنری استودیو نورنگ ضمن قدردانی از اعتماد کاربران گرامی، تمامی تلاش خویش را برای حفاظت از اطلاعات کاربران، عدم افشای آن و جلوگیری از هر نوع سو استفاده احتمالی به کار خواهد بست. بدین منظور این گروه این اطمینان را به کاربران وب سایت استودیو نورنگ خواهد داد تا نسبت به حفظ اطلاعات شخصی خویش و عدم افشای آن مطمئن باشند.

کاربران وب سایت باید متوجه این موضوع باشند که اطلاعاتی که در بخش پروفایل و در بخش اطلاعات کاربری خویش وارد می کنند تنها برای ارتباط احتمالی با ایشان و یا ارائه سرویس و خدمات مورد نیازشان کاربرد خواهد داشت. این اطلاعات اطلاع رسانی مخصوص هر کاربر بوده و در اختیار سایر کاربران قرار نخواهد گرفت. همچنین این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران (وب سایت) شرکت مهندسی نرم افزار هلو را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از وب سایت studionoorang.com را دارند، باید مفاد این شرایط را مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از وب سایت نمایند. عضویت در وب سایت و یا خرید از آن به منزله‌ی مطالعه و قبول این شرایط و قوانین و مقررات مربوطه است. با مشاهده‌ی وب سایت studionoorang.com  فرض بر این است که شما این سیاست‌ها را پذیرفته و آن ها را قبول کرده اید. لطفاً آن‌ها را به دقت مطالعه فرمائید.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟

 • شما با ثبت نام در وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ ، مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و غیره را در اختیار این گروه قرار می‌دهید. در ادامه‌ی فعالیت در وب سایت و تقاضا برای ثبت سفارش، نیاز به اضافه کردن مشخصات تکمیلی، شامل آدرس و تلفن‌های تماس خود می باشد.
 • پس از ورود به وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ ، به عنوان کاربر وب سایت شناخته خواهید شد و اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند اطلاعات شخصی شما در اختیار وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ خواهد بود.گروه هنری استودیو نورنگ اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این گونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه‌ی محصولات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که فکر می‌کنیم برایتان جذاب باشد، استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از گروه هنری استودیو نورنگ قرار نخواهد گرفت.
 • نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست، اطلاعاتی هستند که ممکن است مورد نیاز ما بوده و این اطلاعات از شما دریافت گردند.

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم. به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در وب سایت برای این اهداف استفاده می‌کنیم:

 • ایجاد بانک اطلاعاتی مشتریان یا همکاران بالقوه
 • استفاده از اطلاعات برای بهبود محصولات و خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
 • ارائه‌ی محصولات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که فکر می‌کنیم برایتان جذاب باشد که ممکن است در قالب خبرنامه و روش های دیگر به دست شما برسند.
 • تماس برای انجام تحقیقات بازار از طریق نامه‌ی الکترونیک یا تلفن- این کار حداکثر سالی یکبار انجام می‌شود.
 • استفاده از اطلاعات شما برای اختصاصی کردن وب سایت بر اساس علایق شما، بر اساس مدل کسب‌و‌کار، صنف و غیره

بر اساس پروتکل‌های استاندارد اینترنتی، در هر بار بازدید شما از وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ، اطلاعات فراوانی به صورت اتوماتیک از سوی مرورگر اینترنتی شما به سرویس‌دهنده ارسال می‌شود. بسیاری از سرویس‌دهندگان، قسمتی از این گزارشات را که می‌توانند در ارزیابی صفحات محبوب، يا تشخيص این که چه وب‌سایتی با آن‌ها ارتباط دارد و یا از چه نوع مرورگر اینترنتی استفاده شده را نگهداری می‌کنند.

استفاده از این اطلاعات برای ردیابی کاربران، از اهداف وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ و سایت پشتیبانی آن نمی‌باشد. این گزارشات در ساختن صفحات گزارشات آماری استفاده می‌شوند. گزارشات خام هرگز علنی نخواهند شد. اين گزارشات ممکن است توسط کارشناسان گروه هنری استودیو نورنگ در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای ناخواسته و مشکل‌آفرین شبکه‌ای که وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ را دچار اختلال می‌سازند، مورد استفاده قرار گیرند.

امنیت اطلاعات

ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود. اما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

کنترل اطلاعات شخصی شما

 • اگر هر زمان خواستید که اطلاعات مورد نظر ما به شما ارسال نشود، می‌توانید با ارسال ایمیل به آدرس info@studionoorang.com خواستار حذف نام خود از خدمات اطلاع‌رسانی گروه هنری استودیو نورنگ شوید. ما حتماً بر اساس نظر شما رفتار خواهیم کرد.
 • گروه هنری استودیو نورنگ اطلاعات شما را به شخص ثالث نمی‌فروشد و یا اجاره نخواهد داد، به غیر از مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و یا یک شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد و از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.
 • شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به اطلاعات حساب كاربری خویش تغییر داده و یا ویرایش کنید. حساب شما توسط شما قابل حذف از سیستم نمی‌باشد و تنها توسط مدیریت وب سایت امکان‌پذیر است. اگر فکر می‌کنید اطلاعاتی که از شما داریم، اشتباه و یا ناقص است، از طریق آدرس ذیل، برای تصحیح اطلاعات شخصی خود اقدام نموده و یا با ارسال ایمیل به آدرس info@studionoorang.com ما را آگاه کنید تا اطلاعات مورد نظر را تصحیح کنیم.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

گروه هنری استودیو نورنگ دسترسی کارکنان خویش به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارکنانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت. کلیه کلمات عبور با استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته به صورت رمزنگاری در پایگاه‌های داده گروه هنری استودیو نورنگ نگهداری می‌شود. کلیه اطلاعات مربوط به سیستم گروه هنری استودیو نورنگ در زیرساخت‌های محافظت شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان از موارد حفاظتی و امنیتی در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم را به شما مشتریان گرامی در استفاده از وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، می‌توانید درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

شرایط و ضوابط استفاده

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از وب سایت نمایند. عضویت در وب سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده 1- کابران برای عضویت در وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ و خرید از آن، باید در هنگام خرید یا در حالت عادی، به قسمت ثبت‌نام مراجعه کنند.

تبصره 1- صِرف عضویت در وب سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقت نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 2- کاربر باید کلمه عبور خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی آن و ثبت کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 3- کاربر باید شماره موبایل و آدرس ایمیل خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است. تغییر دادن نام و نام خانوادگی کاربر و همچنین، کد ملی و یا کد اقتصادی وی، پس از انجام اولین خرید از وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ، قابل ویرایش و تغییر نمی‌باشد. لذا در مرحله ثبت‌نام لازم است که این مقادیر را به طور صحیح وارد کرده و خلاف واقع نباشند.
تبصره 4- عضویت در این وب سایت رایگان است.
تبصره 5- به دلیل آن که در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در وب سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی کاربر بر عهده خود افراد بوده و گروه هنری استودیو نورنگ هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

ماده 2–  کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این وب سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و گروه هنری استودیو نورنگ مسئول صدمات ناشی از این ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده 3–  تنها افراد بالای 18 سال تمام حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ دارند.

تبصره 1- عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ را ندارند.
تبصره 2- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات، بر عهده مشتری (کاربر) بوده و گروه هنری استودیو نورنگ هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده 4– کاربر عضو، پس از عضویت و ثبت کلمه عبور، حق خرید از وب سایت را در صورتی دارا خواهد بود که اطلاعات مربوط به کد ملی و یا کد اقتصادی خود را وارد نموده باشد.

ماده 5– فرایند خرید از وب سایت گروه هنری استودیو نورنگ توسط کاربر به این شرح است:

الف- بازدید از نرم افزار و یا خدمات ارائه شده در وب سایت (عکاسی/طراحی گرافیک)
ب- انتخاب کالا و خدمات مورد نظر از طریق تکمیل فرم تماس با ما و یا ایمیل و تماس 
ج- تماس گروه هنری استودیو نورنگ با فرد متقاضی خدمات یا خرید نرم افزار و هماهنگی های لازمه جهت نصب نرم افزار و یا ارائه خدمات طراحی و عکاسی

تبصره 1- پس از اتمام خرید و نصب نرم افزار و ارائه آن, و یا عقد قرار داد عکاسی و طراحی گرافیک , امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
تبصره2 – برای نصب محصول نرم افزار تغییر پارچه در شهرستان مبلغی بابت هزینه پست به مبلغ فاکتور اضافه نخواهد شد و این کار با نرم افزار anydesk و از راه دور انجام میشود مگر به درخواست مشتری که در صورت درخواست نصب حضوری و آموزش خارج از محدوده شهر تهران با هماهنگی و توافق طرفین مبلغی به مبلغ کل اضافه میشود که پیش از خرید به اطلاعات کاربران خواهد رسید.

ماده 6– گروه هنری استودیو نورنگ اطلاعات زیر را به‌ منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی نرم افزار و یا خدمات طبق قانون.
ب- ارائه رزومه فعالیت هنری در خصوص عقد قرارداد عکاسی و یا طراحی گرافیک.

ماده 7– اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود مراحل ثبت نام به اتمام نرسد، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین گروه هنری استودیو نورنگ مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده 8– به منظور تعمیرات دوره‌ای، این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

تبصره 1- گروه هنری استودیو نورنگ این حق را خواهد داشت که در هر زمان، کلیه فعالیت‌های وب سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا، کلیه فرآیندهای وب سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌ طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این امر را نخواهد داشت.

ماده 9– تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط گروه هنری استودیو نورنگ ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

ماده 10– چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

ماده 11– گروه هنری استودیو نورنگ از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، نسخه پشتیبان تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

ماده 12– کاربر نباید در وب سایت (تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از وب سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این وب سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

در چه شرایطی امکان بازگرداندن کالا وجود دارد؟

آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از الویت‏‌های گروه هنری استودیو نورنگ می باشد و لذا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارشی در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شده و درخواست بازگرداندن کالا را داشته باشند.

از آنجایی که محصولات ارائه شده توسط این شرکت نرم افزاری می باشند مشتریان عزیز می توانند در صورت بروز هر یک از مشکلات زیر حداکثر تا 7 روز‏، انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهند.

 • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات درج شده در وب‌سایت مغایرت داشته باشد.
 • اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

فهرست مطالب